Az étkezés lemondása:

• E-mailben: ebedlemondasbathoryesgyulaffy@gmail.com
  • 06-20-662-9652 telefonszámon, Kohári Katalin ügyintézőnél.

Az étkezést lemondani (betegség vagy egyéb hiányzás miatt), a hiányzást megelőző nap 9 óráig lehet.

Sem a pedagógusok, sem az iskola portája nem fogad el étkezés lemondást!

A 9 óránál később bejelentett napokat már sajnos nem tudjuk kihúzni.

Az aznapi és a következő napi hiányzás esetén, amikor már a gyermeket nem lehet kihúzni az étkezésből, lehetőség van az ételt elvitelére, térítés ellenében a konyha által biztosított dobozokba 11:30-13:30 között.

Étkezési mód változtatása

Év közbeni változtatási igény esetén, menzáról napközire vagy fordítva, legkésőbb előző nap 09:00 óráig kérjük jelezni, és a tanuló a következő naptól a jelzett étkezésben fog részesülni.

Ugyanez vonatkozik arra is, ha a tanuló szeretné lemondani az iskolai étkezést, vagy szeretne abban részesülni.

Kérjük, hogy ebben az esetben is a fentebb megadott e-mail címen és telefonszámon jelezzék szándékukat.

Az étkezéssel kapcsolatos észrevételeket, kérdéseket az info@bakonygaszt.hu e-mail címen tehetnek fel.